
Сумка-корзина для інструментів 410мм 21 кишеня, INGCO INDUSTRIAL
1 877 ₴
- Нет в наличии
- Код: HTBGL01
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сумка-корзина для інструментів INGCO INDUSTRIAL.
Розмір виробу становить 410 мм. Є м'яка комфортна ручка, а також міцна сталева ручка та плечовий ремінь для зручного транспортування.
Кількість кишень для інструменту — 21 шт.
Є гачок для вимірювальної стрічки — 1 шт.
Матеріал сумки: поліестер 600D. Міцна армована пластикова основа.
Максимальна утримувана вага: 20 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 410 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гачок для вимірювальної стрічки | 1 шт. |
| Кількість кишень для інструменту | 21 шт. |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 4/2 |
| Максимальна утримувана вага | 20 кг |
| Материал | поліестер 600D, міцна армована пластикова основа |
| Особливість | є м'яка комфортна ручка, а також міцна сталева ручка та плечовий ремінь для зручного транспортування |
| Паковання | картонна коробка |
| Размер | 410 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 877 ₴








