
Струбцина столярна тип-F 50×200мм INGCO INDUSTRIAL
304 ₴
- В наличии
- Код: HFC020502
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Струбцина столярна тип-F 50х200 мм INGCO INDUSTRIAL призначена для стиснення між собою або закріплення на робочому столі деталі великих розмірів із пластику, деревини або металу.
Має сталеву напрямляючу 5х15 мм підвищеної міцності з пазами, що допомагають утримувати плече в потрібному положенні.
Завдяки пластмасовим накладкам поверхня захищена від подряпин, а пластикова ручка зручна у використанні.
Розмір струбцини становить 50х200 мм, максимальна сила затиску — 170 кгс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Защита от проскальзывания | Да |
| Материал струбцины | Металл |
| Механизм | Винтовой |
| Состояние | Новое |
| Тип | F-образная |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр різьби | 11 мм |
| Размер | 50×200 мм |
| Розмір напрямної | 5×15 мм |
| Сила затиску | 170 кгс |
Информация для заказа
- Цена: 304 ₴


