Степлер механічний INGCO незамінний інструмент для тих, хто займається будівельними, ремонтними роботами, виробництвом меблів.
Застосовується для кріплення ізоляційного матеріалу, панелей та облицювання до різних поверхонь (дерево, ДВП, ДСП, гіпсокартон, пластик).
У інструменту є можливість регулювання сили удару.
Працює зі скобами: тип 53, розмір 4-14 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Крепежное средство | Скобы |
| Состояние | Новое |
| Ширина скобы | 11.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина скоб | 4–14 мм |
| Особливість | Регульована рушійна сила |
| Паковання | двойной блистер |
| Перетин скоби | 0,7 мм |
| Ширина скоб | 11,3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 468 ₴





