
Сумка-органайзер для інструментів 60см INGCO INDUSTRIAL
1 965 ₴
- В наличии
- Код: HTBG04
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Сумка-органайзер для інструментів INGCO HTBGL04 INDUSTRIAL розміром 60 см забезпечена міцною ручкою і плечовим ременем. Характеризується доброю місткістю, має безліч внутрішніх і зовнішніх кишень. Міцна армована пластикова основа. У сумці зручно розмістити й переносити різні інструменти та приладдя.
Нагруженная сумка для инструмента не рвется и держит свою форму т.к изготовлена из плотного полиэстера с металлическим каркасом вдоль молнии и уплотненным дном.
Всегда быстрый доступ к нужному инструменту. Надежная змейка с двумя бегунками обеспечивает мягкое и комфортное открытие главного отделения с удобной для Вас стороны. Сумка открывается на всю ширину благодаря конструктивным особенностям.
Комфортные ручки и плечевая лямка c резиновой вставкой обеспечивают удобную транспортировку сумки.
| Вид | Закрытые |
| Призначення | Общего назначения |
| Виробник | INGCO |
| Тип | Сумка |
| Колір | Желтый с черным |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Жорстке дно | Есть |
| Кількість лямок | 3 |
| Особливості | Розмір 60 см; Максимальний утримуваний вага 25 кг; Дно виконано з щільної гуми; Безліч кишень; Регульований ремінь для перенесення. |
| Плечовий ремінь | Есть |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 6/3 |
| Максимальна утримувана вага | 25 кг |
| Особливість | міцна армована пластикова основа, безліч кишень, внутрішніх і зовнішніх, регульований ремінь для перенесення |
| Паковання | паперова картка |
| Размер | 60 см |
- Цена: 1 965 ₴





