
Рівень муляра ударний 40 см INGCO INDUSTRIAL (HBSL08040)
713 ₴
- В наличии
- Код: HBSL08040
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис рівня муляра ударного 40 см INGCO INDUSTRIAL
Рівень муляра ударний 40 см INGCO INDUSTRIAL оснащений двома очками для виявлення відхилення поверхні по горизонталі і вертикалі. Потужний литий конічний корпус з алюмінію і амортизуючі гумові накладки і заглушки роблять інструмент стійким до падіння і ударів киянкою або шпателем. Точність вимірювання - 0,5 мм на метр.
Довжина: 40 см. Вага нетто: 450г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.45 кг |
| Измерительные колбы | 2-е колбы 90° |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип уровня | Механический |
| Габариты | |
| Длина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Точность | 0,5 мм/м |
Информация для заказа
- Цена: 713 ₴




