
Комплект накидних вигнутих ключів 6–22мм INGCO INDUSTRIAL (HKSPA3088)
781 ₴
- В наличии
- Код: HKSPA3088
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Комплект ключів гайкових комбінованих вигнутих 6-22 мм INGCO INDUSTRIAL — це професійні ручні інструменти, які стануть надійними помічниками для ремонту й обслуговування різної техніки та конструкцій, де використовується шестигранний тип кріплення.
Робочі головки відігнуті від загальної осі виробів, що дозволяє працювати навіть в самих важкодоступних місцях.
Кожен інструмент має високу якість, особливою міцністю і твердістю, оскільки додатково піддається багатоступеневому загартуванню.
Матеріалом для виготовлення ключів послужила хромованадіевой сталь.
Вироби відрізняються високою стійкістю до стирання робочих граней. Для захисту від корозії передбачено хромове покриття.
Розмір: 6x7 мм, 8x9 мм, 10x11 мм, 12x13 мм, 14x15 мм, 16x17 мм, 18x19 мм, 20x22 мм;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Количество ключей в наборе | 8 |
| Набор ключей | ключи однотипные |
| Размер max | 22 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Тип ключа | накидной |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 10/5 |
| Паковання | полімерна картка |
| Розміри | 6–22 мм (6×7, 8×9, 10×11, 12×13, 14×15, 16×17, 18×19, 20×22 мм) |
| Число позиций | 8 |
- Цена: 781 ₴




