Сумка-органайзер для інструментів 40 см INGCO INDUSTRIAL призначена для зручного розміщення і перенесення інструментів та приладдя.
Безліч кишень, внутрішніх і зовнішніх, дозволить легко вмістити необхідні інструменти.
Міцна ручка та плечовий регульований ремінь для зручності перенесення.
Міцна армована пластикова основа.
Всегда быстрый доступ к нужному инструменту. Надежная змейка с двумя бегунками обеспечивает мягкое и комфортное открытие главного отделения с удобной для Вас стороны. Сумка открывается на всю ширину благодаря конструктивным особенностям.
Комфортные ручки и плечевая лямка c резиновой вставкой обеспечивают удобную транспортировку сумки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 10/5 |
| Максимальна утримувана вага | 20 кг |
| Особливість | Міцна армована пластикова основа |
| Паковання | паперова картка |
| Размер | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 296 ₴






