
Рівень будівельний ударний 60см INGCO INDUSTRIAL (HBSL08060)
821 ₴
- В наличии
- Код: HBSL08060
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рівень посилений 60 см INGCO INDUSTRIAL призначений для виявлення горизонтальних і вертикальних відхилень поверхні. Оснащений двома вічками. Потужний литий конічний корпус з алюмінію, гумові амортизувальні накладки й заглушки забезпечують стійкість до падіння й ударів киянкою або шпателем. Точність вимірювання 0,5 мм на метр. Довжина інструмента 60 см. Вага нетто 790 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.79 кг |
| Измерительные колбы | 2-е колбы 90° |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип уровня | Механический |
| Габариты | |
| Длина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особливість | Торцеві накладки з амортизувальної гуми Горизонтальний і вертикальний рівень |
| Точность | 0,5 мм/м |
Информация для заказа
- Цена: 821 ₴



