
Ножиці по металу Profi лівий різ 250мм INGCO INDUSTRIAL (HTSN2610L)
468 ₴
- Нет в наличии
- Код: HTSN2610L
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ножиці по металу "Profi" лівий різ 250 мм INGCO INDUSTRIAL — це універсальний зручний ручний інструмент, який підійде для розрізання різних матеріалів.
М'яка ергономічна ручка для комфортної роботи.
Максимальна товщина прорізується матеріалу: нержавіюча сталь — 0,7 мм, вуглецева сталь — 1,2 мм.
Упаковано в подвійний блістер.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Длина инструмента | 250 мм |
| Направленность | Левые |
| Состояние | Новое |
| Тип ножниц по металлу | Фигурные(изогнутые) |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 40/5 |
| Напрямок різу | лівий різ |
| Паковання | подвійний блістер |
| вуглецева сталь | 1,2 мм |
| нержавіюча сталь | 0,7 мм |
Информация для заказа
- Цена: 468 ₴





