
Комплект ключів рожкових двосторонніх 6–22мм INGCO INDUSTRIAL (HKSPA2088)
590 ₴
- В наличии
- Код: HKSPA2088
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект ключів гайкових комбінованих двосторонніх 6-22 мм INGCO INDUSTRIAL використовується для роботи з шестигранним кріпленням різного розміру.
Інструмент підійде для автомайстерень або промислового виробництва.
Кожен інструмент має високу якість, особливу міцність та твердість.
У комплекті налічується 8 позицій. Розмір: 6x7 мм, 8x9 мм, 10x11 мм, 12x13 мм, 14x15 мм, 16x17 мм, 18x19 мм, 20x22 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Количество ключей в наборе | 8 |
| Набор ключей | ключи однотипные |
| Размер max | 22 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 10/5 |
| Паковання | полімерна картка |
| Розміри | 6–22 мм (6×7, 8×9, 10×11, 12×13, 14×15, 16×17, 18×19, 20×22 мм) |
| Число позиций | 8 |
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴




