
Заклепник алюмінієвий 260мм INGCO INDUSTRIAL (HR105)
395 ₴
- В наличии
- Код: HR105
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Заклепник алюмінієвий 260 мм INGCO INDUSTRIAL використовується для клепання заклепок різних діаметрів для з'єднання між собою декількох деталей в процесі будівельних, оздоблювальних або інших видів робіт.
Головка інструменту забезпечена змінними насадками, які йдуть в комплекті і кріпляться на інструменті, що дуже зручно в роботі. Завдяки спеціальній скобі можна зафіксувати положення руків'я.
Робоча частина виготовлена з алюмінієвого сплаву.
Діаметр використовуваних заклепок становить 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Длина инструмента | 260 мм |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Размеры вытяжных заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.8 мм, 4.0 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Заклепочник для вытяжных заклепок |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметри заклепок | 2,4; 3,2; 4; 4,8 мм |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 24/6 |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Особливість | Головка оснащена змінними насадками |
| Паковання | блістер |
| Размер | 10.5 |
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴









