
Труборіз для різання ПВХ труб 3-42 мм INGCO INDUSTRIAL
458 ₴
- В наличии
- Код: HPC0442
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Труборіз для різання ПВХ труб 3-42 мм INGCO INDUSTRIAL — компактний і зручний інструмент для різання ПВХтруб діаметром від 3 до 32 мм.
Матеріал різальної частини — сталь марки 3cr13. Оснащений функцією автоматичного відкриття.
Упаковано в подвійній блістер.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Максимальный диаметр трубы | 42 мм |
| Минимальный диаметр трубы | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Ножницы-труборез |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 225 мм |
| Діаметр різки | 3–42 мм |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 48/6 |
| Особливість | функція автоматичного відкриття |
| Паковання | подвійний блістер |
Информация для заказа
- Цена: 458 ₴



