
Рівень 10см з магнітами INGCO INDUSTRIAL (HMSL03101)
300 ₴
- В наличии
- Код: HMSL03101
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рівень 100 мм INGCO INDUSTRIAL застосовується в обмежених просторах або на поверхнях невеликих габаритів. Оснащений однією протиударною акрилової вимірювальною колбою.
Конструкція виконана з міцного алюмінієвого сплаву товщиною 1,5 мм, завдяки чому термін служби інструменту вище.
Протиударні торцеві заглушки захищають рівень від пошкодження.
Завдяки вбудованому магніту не ковзає по вимірюваної поверхні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип уровня | Механический |
| Габариты | |
| Длина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Особливість | Інструмент оснащен двома магнітами |
| Товщина алюмінію | 1,5 мм |
| Точность | 0,5 мм/м |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴


