
Комплект комбінованих гайкових ключів 6–19 мм 8шт. INGCO INDUSTRIAL (HKSPA1088-I)
578 ₴
- В наличии
- Код: HKSPA1088-I
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект ключів гайкових комбінованих 6-19 мм 8 шт INGCO INDUSTRIAL призначений для проведення ремонтних, складальних і демонтажних робіт з використанням шестигранного кріплення.
Інструмент підійде для автомайстерень або промислового виробництва.
Кожен інструмент має високу якість, особливу міцність та твердість.
У комплекті налічується 8 позицій.Розмір: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 15mm, 17mm, 19mm;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Количество ключей в наборе | 8 |
| Набор ключей | ключи комбинированные |
| Размер max | 19 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 10/5 |
| Паковання | полімерна картка |
| Розміри | 6–19 мм (6; 8; 10; 13; 14; 15;17; 19 мм) |
| Число позиций | 8 |
Информация для заказа
- Цена: 578 ₴


