Сумка для інструментів INGCO HTBG28131 забезпечена 3 зовнішніми кишенями. Має пластикове дно, основу розміром 330×190 мм, і висоту 330 мм. У сумці зручно розмістити й переносити різні інструменти та приладдя.
Навантажені сумки для інструменту не рвуться й зберігають свою форму, тому що виготовлені зі щільного поліестеру з металевим каркасом уздовж блискавки та ущільненим дном.
Завжди швидкий доступ до потрібного інструмента. Надійна змійка з двома бігунками забезпечує м'яке та комфортне відкриття головного відділення зі зручною для Вас стороною. Сумка відкривається на всю ширину завдяки конструктивним особливостям.
Комфортні ручки та плечова лямка з гумовою вставкою забезпечують зручне транспортування сумки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 40/20 |
| Максимальна вага утримувана | 12 кг |
| Особливість | сумка оснащена безліччю зовнішніх кишень для зручності зберігання різних інструментів |
| Паковання | паперова картка |
| Розмір | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴






