Організатор пластиковий 13 "340x250x60 мм INGCO призначений для зберігання різних дрібних деталей, витратних матеріалів та іншого приладдя.
Всередині має пластиковий роздільник.
Ідеальний варіант для гаража і власної майстерні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 10/5 |
| Паковання | картонна коробка |
| Размер | 340×250×60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 308 ₴






