
Ножиці по металу правий різ 250мм INGCO (HTSN0110R)
353 ₴
- В наличии
- Код: HTSN0110R
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальні ножиці по металу правобічні 250 мм INGCO HTSN0110R — це зручний ручний інструмент. Призначені для різання різних матеріалів. Міцне лезо виготовлене із хромованадієвої сталі.
Ножиці можуть прорізати нержавіючу сталь товщиною до 0,5 мм, вуглецеву сталь товщиною до 1,2 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Длина инструмента | 250 мм |
| Направленность | Правые |
| Состояние | Новое |
| Тип ножниц по металлу | Фигурные(изогнутые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 40/5 |
| Напрямок різу | правий різ |
| Паковання | подвійний блістер |
| вуглецева сталь | 1,2 мм |
| нержавіюча сталь | 0,7 мм |
Информация для заказа
- Цена: 353 ₴



