
Ножиці інструментальні універсальні 200мм INGCO (HES0188)
314 ₴
- В наличии
- Код: HES0188
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальні ножиці 200 мм INGCO HES0188 мають зазубрене лезо з нержавіючої сталі. Цей зручний ручний інструмент придатний для різання найрізноманітніших матеріалів.
| Країна виробник | Китай |
| Довжина, мм | 200 |
| Виробник | INGCO |
| Рукоятки-чохли | Резиновые |
| Колір | Чорний |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Форма лезвия | Прямая |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Особливість | Піскоструминна обробка поверхні |
| Функции | Різання пластику, гуми, а також 0,5 мм латунного дроту |
Информация для заказа
- Цена: 314 ₴



