
Лещата слюсарні поворотні 200мм INGCO INDUSTRIAL (HBV088)
7 100 ₴
- В наличии
- Код: HBV088
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лещата поворотні з ковадлом INGCO HBV088
| Вага, кг | 21 |
| Ширина губок, мм | 200 |
| Вид | Слесарные |
| Наявність ковадла | с наковальней |
| Поворотний механізм | с поворотным механизмом |
| Виробник | INGCO |
| Тип | Универсальные |
| Колір | Сірий |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Комплектація | Лещата 1шт. |
| Особливості | Лещата поворотні з ковадлом INGCO HBV088 призначені для надійної фіксації заготовок. Невелике ковадло для малих слюсарних робіт, якою оснащено пристосування, істотно розширює сферу його застосування. Поворотна основа забезпечує доступ для обробки заготовок з різних сторін. Надійному кріпленню до верстата або робочого столу сприяють посадочні пази в підставі лещат. Зусилля затиску 2500 кгс. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Страна производитель | Китай |
| Наличие поворотного механизма | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип тисков | слесарные |
| Ширина губок | 200 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 21 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 1 |
| Максимальна сила затиску | 2500 кг |
| Паковання | картонна коробка |
Информация для заказа
- Цена: 7 100 ₴
