
Набфр рожково-накидних ключів 6–19мм INGCO INDUSTRIAL (HKSPA1088)
568 ₴
- В наличии
- Код: HKSPA1088
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект ключів гайкових комбінованих 6-19 мм INGCO INDUSTRIAL призначений для проведення ремонтних, складальних і демонтажних робіт з використанням шестигранного кріплення.
Інструмент підійде для автомайстерень або промислового виробництва.
Кожен інструмент має високу якість, особливу міцність та твердість.
У комплекті налічується 8 позицій.
Розміри: 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм, 15 мм, 17 мм, 19 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Количество ключей в наборе | 8 |
| Набор ключей | ключи комбинированные |
| Размер max | 19 мм |
| Размер min | 6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 10 |
| Паковання | полімерна картка |
| Розміри | 6–19 мм (6, 8, 10, 12, 14, 15, 17, 19 мм) |
| Число позиций | 8 |
Информация для заказа
- Цена: 568 ₴





