
Набір ключів рожково-накидних в чохлі (8-19 мм) 10шт. Dnipro-M
880 ₴
- В наличии
- Код: 22792
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
У наборі 10 ключів різного розміру, призначених для роботи з шестигранними кріпленнями. Мають сертифікат європейського стандарту якості DIN 3113, що зумовлює їхню надійність, комфорт використання. Кут нахилу кільцевої частини щодо площини ключа — 150, що зумовлює зручність використання під час монтажу.
Надійність
- виготовляються із надміцної хром-ванадієвої сталі за технологією холодного штампування, забезпечуючи високу зносостійкість;
- мають дванадцятигранну кільцеву частину зі збільшеною площею контакту, зменшуючи деформацію кріплення при великих навантаженнях;
- мають довічну гарантію.
| Розмір | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 19 мм |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Набор ключей | ключи комбинированные |
| Размер max | 19 мм |
| Размер min | 8 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
Информация для заказа
- Цена: 880 ₴




