
Колун 3000гр, ручка дерев'яна 72см ТОКМАК
880 ₴
- В наличии
- Код: 39-723
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колун виготовлений з вуглецевої сталі С45, методом ковки. Тип обробки поверхні бойка - шліфовка. Бойок надійно фіксується на ручці за допомогою металевого клина. Робоча частина вкрита чорною нітроемаллю. Дерев'яна ручка ретельно відполірована та покрита прозорим лаком, що захищає її від розсихання, появи тріщин та забруднення.
Довжина ручки (без урахування голови): - 720 мм. Довга та зручна ручка забезпечує надійне захоплення і запобігає вислизання з рук в процесі роботи. Застосовується при виконанні столярних та теслярських робіт, а також для колки дров і деревини. Завдяки класичній формі та традиційним матеріалам, зручний та надійний в роботі.
| Тип | колун |
| Матеріал ручки | дерево |
| Вага | 3,44 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Токмакский кузнечно–штамповочный завод |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 3 кг |
| Длина держака | 750 мм |
| Материал ручки | дерево |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип топора | Колун |
| Цвет | Красный |
Информация для заказа
- Цена: 880 ₴
