
Секатор з храповим механізмом, прямий зріз Ø25mm, L-200мм Verano (71-813)
760 ₴
- Готово к отправке
- Код: 71-813
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Секатор універсальний довжиною 200 мм застосовується для товстої живої та сухої деревини.
Верхнє ріжуче лезо з високовуглецевої сталі з PTFE покриттям (проти налипання). Нижнє зубчасте лезо-упор повністю виключає сковзання гілки при різанні. Зріз прямий до 25 мм. Надійний фіксатор. Храповий механізм різу. Рукоятка має закриту форму для захисту руки. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву і пофарбований в колір металлу титан. Рукоятки зручні, ергономічні, не ковзають, інструмент можуть використовувати і правші, і лівші.
Храповий механізм не використовується для різання молодих гілок, тому що при роботі з молодою порослю механізм перевантажує кисть руки (секатор може використовуватись без задіяння храпового механізму для різання тонких гілок за 1 раз).
| Для обрізання | товстих гілок, для старих, сухих, неживих гілок |
| Матеріал ручки | пластик, гума |
| Матеріал леза | титановий сплав |
| Зріз | прямий |
| Особливість | посилений храповий механізм |
| Діаметр зрізу | 25 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Тип | секатор |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Общая длина | 200 мм |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
- Цена: 760 ₴



