
Секатор косий зріз, L-215мм, Ø16мм Verano (71-800)
740 ₴
- В наличии
- Код: 71-800
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ручний універсальний обвідний секатор з верхнім робочим лезом із сталі SK5 з PTFE покриттям (проти налипання) призначений для роботи з кімнатними рослинами, обрізання черешків, квітів, збору врожаю фруктів та винограду, підрізання тонких живих гiлок дерев та кущiв в саду. Леза виконані зі сталі, косий зріз, механiзм тонкого регулювання рiжучої головки, боковий фіксатор, алюмінієва рукоятка з ПВХ покриттям для комфортної роботи. Можливо працювати правою та лівою рукою. Чудова якість зрізу і тривалий термін служби базується на багаторічному досвіді виробництва та високій якості матеріалів.
| Особливість | з поворотною пружиною |
| Матеріал ручки | метал, гума |
| Для обрізання | пагонів, молодих гілок, живих гілок |
| Матеріал леза | сталь |
| Зріз | косий |
| Діаметр зрізу | 16 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Тип | секатор |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Общая длина | 215 мм |
| Максимальный диаметр реза | 16 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 740 ₴
