
Топор-колун 3кг, деревянная ручка, Украина (39-724)
705 ₴
- В наличии
- Код: 39-724
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сокира-колун виготовлена з вуглецевої сталі С45. Гартування забезпечує високу міцність та зносостійкість. Тип обробки поверхні бойка - шліфовка. Бойок надійно фіксується на ручці за допомогою смоли. Голова має захисне антикорозійне покриття. Довга ручка забезпечує надійне захоплення і запобігає вислизання інструменту з рук в процесі роботи. Дерев'яна ручка має спеціальну пропитку для захисту від впливу вологи, ультрафіолету та інших зовнішніх факторів. Довжина ручки (без урахування голови) 853 мм. Застосовується при виконанні столярних та теслярських робіт, а також для колки дров та деревини.
Завдяки класичній формі та традиційним матеріалам, зручна та надійна в роботі.
| Тип | сокира-колун |
| Матеріал ручки | дерево |
| Вага | 3,2 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Токмакский кузнечно–штамповочный завод |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 3 кг |
| Длина держака | 820 мм |
| Материал ручки | дерево |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип топора | Колун |
Информация для заказа
- Цена: 705 ₴
