
Електролобзик 900 Вт, пропил 120 мм INTERTOOL (WT-0491)
2 940 ₴
- Немає в наявності
- Код: WT-0491
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Електричний лобзик INTERTOOL WT-0491 ідеально підходить для виконання будівельно-ремонтних робіт, також це необхідний електроінструмент у побуті. Легко розпилює деревину, полімерні матеріали, метал, керамічні плити. Ручний лобзик має високу швидкість руху пилки, до 3000 хід/хв і гарантує високоефективне пиляння дерева завтовшки до 120 мм, сталі до 10 мм, м'яких металів до 25 мм. Довжина ходу різального полотна становить 26 мм.
Це лобзик підходить як для домашнього використання, так і для професійних робіт — різання виходить чистим і акуратним, також ним можна робити фігурне випілювання з кутом нахилу від 90 до 450.
Регулювання обертів дає змогу підібрати оптимальний режим оброблення різних матеріалів. Регулювання маятникового ходу дає змогу вибрати необхідну швидкість пропилювання. Швидка та легка заміна різальних полотен здійснюється за допомогою безключового патрона SDS-plus. Електролобзик обладнаний зручною ручкою з прогумованою ручкою, вона не ковзає в руці та гарантує повний контроль над робочим процесом. Легка алюмінієва платформа не обважнює лобзик і їм комфортно працювати тривалий час. Також для зручності оператора під час тривалих робіт передбачена кнопка з фіксацією положення увімкнення.
Особливості
• Легкий і компактний електролобзик, з двигуном 900 Вт
• Регулювання обертів
• Регулювання маятникового ходу
• Безключовий патрон
• Точне настроювання кута розпилу 150, 300, 450, 900
• Фіксатор вимкнення для тривалих робіт
• Алюмінієва платформа
• LED-підсвітка робочої зони
• Захисний прозорий екран
Надійний, міцний електрошнур не заламується й довго слугує. На вході електрошнура в інструмент встановлений захист від переламування дроту зі зручним фіксатором шестигранного ключа, який завжди у Вас під рукою.
Комплектація
Лобзик електричний
Шестигранний ключ
Інструкція
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.6 кг |
| Довжина ходу пилки | 26 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 25 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 120 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
- Ціна: 2 940 ₴





