Сфера використання електричного тепловентилятора Vitals EH-35 досить широка: обігрівання та вентиляція житлових, виробничих і допоміжних приміщень невеликого об'єму (квартири, дачі, будівельні об'єкти, теплиці, оранжереї, склади, гаражі, торгові павільйони); сушіння стін і стель під час виконання ремонтних робіт; сушіння білизни тощо.
Ця модель, що має теплову потужність 3000 Вт, здатна обігріти приміщення (належним способом утеплене, з невеликими тепловими втратами та висотою стелі 3 м) площею до 30 м2. Водночас нагрівачем створюється потік повітря, рівний 286 м3/год.
Принцип дії тепловентилятора простий — обігрівання приміщень відбувається завдяки інтенсивному нагнітанню й безперервному руху повітряного потоку через нагрівальний елемент, який створюється вбудованим електричним вентилятором.
Для пожежної безпеки та запобігання виходу з ладу пристрою у разі досягнення критичного рівня його нагрівання, конструкцією передбачений захист від перегрівання. Для підтримки постійної температури в приміщенні використовується термостат.
Електричний тепловентилятор Vitals EH-35 має сучасний дизайн, надійний у роботі, простий в експлуатації й обслуговуванні. До комплекту постачання входить посібник з експлуатації, що повністю показує порядок експлуатації та технічного обслуговування пристрою.
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Час автономної роботи | 8 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Продуктивність | 286 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Додаткові характеристики | |
| Безсхідчасте регулювання потужності | Ні |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Таймер | Ні |
| Термостат | Так |
| Фотоелемент | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 23 637 ₴



