
Ключ динамометрический 1/4" 5-25 Нм Dnipro-M
1 497 ₴
- В наличии
- Код: 97326000
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення
Ключ динамометричний DNIPRO-M, 265 мм, 1/4", 5-25 Nm – високоточний інструмент для затягування різьбових з'єднань з точно заданим крутним моментом. Використовується переважно для проведення робіт на СТО, а також під час налаштування промислового обладнання.
Висока точність
Точність кожного ключа забезпечена калібруванням на високоточному німецькому обладнанні і має максимальне відхилення +/- 3%. Кожен ключ має власний калібрувальний сертифікат з унікальним серійним номером.
Робочий ресурс
Основа тріскачки має підвищений ресурс оскільки виготовлена зі сталі 440 Cr-Mo. Мінімальний крок в 5 градусів забезпечується наявністю 72-х зубців на основі тріскачки.
| Тип | Динамометричний |
| Розмір квадрату | 1/4" |
| Діапазон крутного моменту | 5-25 Нм |
| Довжина | 265 мм |
| Наявність кейсу | є |
| Максимальне відхилення | +/- 3% |
| Одиниці вимірювання | Нм |
| Матеріал | Cr-V (хром-ванадій) |
| Матеріал основи | 440CR-MO (хром-молібден) |
| Крок тріскачки | 5° |
| Кількість зубців тріскачки | 72 зубці |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Длина инструмента | 520 мм |
| Зажимное усилие | 220 H*m |
| Размер присоединительных головок | 1/2" |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | трещотка (вороток с храповым механизмом) |
Информация для заказа
- Цена: 1 497 ₴







