
Ключ динамометричний 1/4" 5-25 Нм Дніпpo
1 347 ₴
- В наявності
- Код: 97326000
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення
Ключ динамометричний DNIPRO-M, 265 мм, 1/4", 5-25 Nm – високоточний інструмент для затягування різьбових з'єднань з точно заданим крутним моментом. Використовується переважно для проведення робіт на СТО, а також під час налаштування промислового обладнання.
Висока точність
Точність кожного ключа забезпечена калібруванням на високоточному німецькому обладнанні і має максимальне відхилення +/- 3%. Кожен ключ має власний калібрувальний сертифікат з унікальним серійним номером.
Робочий ресурс
Основа тріскачки має підвищений ресурс оскільки виготовлена зі сталі 440 Cr-Mo. Мінімальний крок в 5 градусів забезпечується наявністю 72-х зубців на основі тріскачки.
| Розмір квадрата | 1/4" |
| Діапазон крутного моменту | 5-25 Нм |
| Довжина: | 265 мм |
| Наявність кейса | є |
| Максимальне відхилення | +/- 3% |
| Одиниці виміру | Нм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина інструменту | 520 мм |
| Затискне зусилля | 220 H*m |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 347 ₴







