
Ключ динамометрический 1/2", 40-220 Нм Dnipro-M
2 490 ₴
- В наличии
- Код: 97325000
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
| Размер квадрата | 1/2" |
| Диапазон крутящего момента | 40-220 Нм |
| Длина | 520 мм |
| Наличие кейса | есть |
| Максимальное отклонение | +/- 3% |
| Единицы измерения | Нм |
Призначення
Ключ динамометричний DNIPRO-M, 520 мм, 1/2", 40-220 Nm – високоточний інструмент для затягування різьбових з'єднань з точно заданим крутним моментом. Використовується переважно для проведення робіт на СТО, а також під час налаштування промислового обладнання.
Висока точність
Точність кожного ключа забезпечена калібруванням на високоточному німецькому обладнанні і має максимальне відхилення +/- 3%. Кожен ключ має власний калібрувальний сертифікат з унікальним серійним номером.
Надійний механізм регулювання
Ключ обладнаний зручним і надійним механізмом регулювання крутного моменту, з довговічною шкалою, яка виконана лазерним нанесенням.
Робочий ресурс
Основа тріскачки має підвищений ресурс оскільки виготовлена зі сталі 440 Cr-Mo. Мінімальний крок в 5 градусів забезпечується наявністю 72-х зубців на основі тріскачки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Длина инструмента | 520 мм |
| Зажимное усилие | 220 H*m |
| Размер присоединительных головок | 1/2" |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | трещотка (вороток с храповым механизмом) |
- Цена: 2 490 ₴







