
Степлер електричний 750 Вт, 20 уд./хв. INTERTOOL (WT-1101)
1 270 ₴
- Немає в наявності
- Код: WT-1101
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
ОПИС
Скобозабивний пістолет електричний INTERTOOL WT-1101 — інструмент, який використовується для кріплення різних матеріалів до пластику, дерева, фанери тощо. Він дуже зручний у застосуванні, має ергономічний дизайн і зручну ручку з гумовим покриттям. Застосовується зі скобою 11,3*0,70*8–14 мм або цвяхом 10–16 мм. Цей інструмент має продуктивність 20 уд/хв за потужності 750 Вт.
Особливості
Може працювати з великими та малими скобами, а також цвяхами;
Легке встановлення скоб/цвяшок;
Блокування випадкового пуску;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина цвяха | 16 мм |
| Довжина скоби | 16 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Максимальна кількість ударів | 20 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання сили удару | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Комплектація | |
| Набір насадок | Немає |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴





