
Акумуляторний безщітковий дриль-шуруповерт 20V, 45Н/м, без АКБ і ЗП Dnipro-M (CD-201HBC)
2 790 ₴
- В наличии
- Код: CD-201HBC
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення
CD-201HBC Compact — універсальне рішення для професійного використання. Компактні розміри інструменту в поєднанні з сучасними технологіями і безщітковим двигуном забезпечують комфортну і тривалу роботу. Він ідеально підходить для збирання меблів, створення дерев'яних конструкцій, монтажу гіпсокартону, а також для свердління металу та дерева. Завдяки функції удару ви з легкістю зробите отвори в цеглі, м'якому природному камені та бетоні.
Безщітковий двигун
- До 50% більший термін служби, оскільки відсутній знос щіток.
- Більша потужність і продуктивність: дає змогу економити до 30% заряду батареї, що збільшує час роботи на одному заряді.
- Менше нагрівання: безщіткові двигуни генерують до 30% менше тепла під час роботи.
- Менша потреба в обслуговуванні: такі двигуни знижують потребу в обслуговуванні на 20-30%, оскільки немає щіток, які потребують заміни.
Продуктивність
Інструмент забезпечує високу продуктивність завдяки максимальному крутному моменту 45 Нм, що дає змогу ефективно виконувати завдання різної складності.
- Максимальний діаметр свердління в дереві: 35 мм.
- Максимальний діаметр свердління в металі: 13 мм.
- Ступені крутного моменту: 20.
- 3 режими роботи: свердління, свердління з ударом, закручення.
Надійна фіксація однією рукою
Модель має металевий одномуфтовий патрон з функцією «Lock system», яка надійно фіксує його та запобігає розкручуванню під навантаженням. Максимальний діаметр оснащення — 13 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальное количество оборотов | 1550 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 28000 уд/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 45 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Питание | |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
- Цена: 2 790 ₴





