
Котел твердопаливний ProTech ТТ-12с D-Luxe з трубчастими колосниками
23 900 ₴
- В наявності
- Код: ТТп-12с D-Luxe
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сталевий зварний твердопаливний ProTech ТТ 12c Luxe котел із трубчастими колосниками, виготовлений із високоякісної сталі зі збільшеною площею теплообміну.
Особлива увага приділяється якості теплообмінника та дизайну наших котлів.
Випробування теплообмінника котла на немає тічі за тиску 3,5 атм. Всі котли мають можливість встановлення ланцюгового регулятора тяги або комплекту керування горінням (Мікропроцесорний регулятор температури та вентилятор, що забезпечує подавання повітря для горіння).
Котли Протек призначені для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, приміщень, споруд обладнаних системами водяного опалення будь-якого типу (відкритого, закритого). Котел сталевий твердопаливний ProTech призначений для роботи на різних типах твердого палива.
Всі котли мають можливість встановлення ланцюгового регулятора тяги або комплекту керування горінням (Мікропроцесорний регулятор температури та вентилятор, що забезпечує подавання повітря для горіння).
Котли ProTech ТТ «Luxe» з охолоджуваними (зі суцільнотягнутою труби) колосниками, ККД 83%.
Стандартна комплектація котла ProTech: паспорт, біметалевий термометр, ручка регулювання піддування, скребок.
Переваги твердопаливних котлів Протек ТТ:
→ Доступна ціна;
→ Надійність. Клікувальний двобічний зварний шов, випробування на брак тачі під тиском 3,5 атмосфери, аркуші корпусу посилені опорами;
→ Велика та глибока топка;
→ Ергономічність. Вконструкції котла продумано багато, на перший погляд, дрібних і невагомих деталей. Але завдяки такій дотошності, з котлом комфортно працювати. Його зручно чистити, зручно засипати паливо прямо з відра через широку горловину;
→ Теплообмінник завтовшки 4 мм (сталь 20К призначений для підвищених температур) зі збільшеною площею теплообмінника;
→ Робочий тиск 2 атмосфери;
→ ККД 83%;
→ Тривалість роботи на антрациті до 8 годин;
→ Міцне порошкове фарбування;
→ Гарантія 30 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 113 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Тирса, Антрацит, Кам'яне вугілля |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Кількість завантажень палива в добу | 3 раз/добу |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Об'єм бункера для палива | 0.039 куб. м |
| Об'єм води в котлі | 36 л |
| Об'єм камери згоряння | 39 л |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 818 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2.5 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 57 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 900 ₴



