
Бетонозмішувач 120л, 1100Вт Скіф (БСМ-120)
15 599 ₴
- В наявності
- Код: БСМ-120
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бетонозмішувач Скіф БСМ 120 — надійний продукт від вітчизняного виробника. Агрегат обладнали потужним двигуном для отримання найкращих результатів. Ця модель виробляє якісний розчин бетону. Хочемо зазначити те, що тут встановлений сталевий вінець, який набагато міцніший за пластмасовий або чавунний. Також є система фіксації в 14 положеннях. Крім того, опорні підшипники винесені в окремий вузол, що збільшує працездатність представленого пристрою. Виробник обладнав виріб потужним, але водночас економним двигуном.
Сфера застосування:
За допомогою бетонозмішувача Скіф БСМ 120 Ви легко отримуєте оптимальні 90 літрів готового розчину за один заміс.
Особливості та можливості:
- Компактний розмір;
- Невелика вага;
- Колеса;
- Потужний двигун;
- Економність;
- Приємна ціна;
- Стильний дизайн;
- Надійна робота;
- Коліщатка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 120 л |
| Об'єм готової суміші | 80 л |
| Діаметр отвору барабана | 396 мм |
| Частота обертів барабана | 24 об/хв |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 59 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 599 ₴


