
Секатор двуручний 730мм, зріз косий до 35мм, Verano (71-833)
1 420 ₴
- Готово к отправке
- Код: 71-833
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дворучний секатор довжиною 730 мм призначений для професійної обрізки живих гілок при проріджуванні дерев, кущів. Верхнє ріжуче лезо з вуглецевої сталі S50C з PTFE покриттям (яке запобігає залипанню гілок, прилипанню соку від гілок, а також пилу і бруду, спрощує процес роботи і очищення інструменту після роботи).
Косий зріз діаметром до 35 мм. Амортизатор між рукоятками для пом'якшення віддачі при змиканні лез секатора в кінці різання знижує навантаження на долоні під час роботи. Металеві пофарбовані рукояті з гумовими накладками для комфортної роботи.
| Зріз | косий |
| Матеріал ручки | гума, алюміній |
| Для обрізання | товстих гілок, живих гілок, формування форми крони |
| Матеріал леза | сталь |
| Діаметр зрізу | 35 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Тип | секатор |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Латвия |
| Вес | 1.39 кг |
| Общая длина | 730 мм |
| Максимальный диаметр реза | 35 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 1 420 ₴




