
Секатор косий зріз Ø45 мм, телескопічні ручки 680-1005мм, Verano (71-839)
1 380 ₴
- Нет в наличии
- Код: 71-839
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дворучний секатор довжиною 1005мм Verano 71-839 призначений для професійного зрізання живих гілок при проріджуванні дерев, кущів.
Верхнє робоче лезо з високовуглецевої сталі SK5 з PTFE покриттям проти налипання. Важільний механізм працює як храповий механізм для посилення різу. Косий зріз. Діаметр зрізу до 45 мм. Алюмінієві полегшені рукоятки. Гумові накладки знижують появу втоми в процесі роботи. Телескопічний механізм дозволяє продовжити рукоятки з 680 до 1005 мм та дістатись у важкодоступні місця як горизонтально, так і вертикально.
Універсальний інструмент дозволяє обрізати живі гілки дерев, кущів, а також використовувати при зборі врожаю фруктів.
| Особливість | телескопічні ручки |
| Матеріал ручки | гума, алюміній |
| Для обрізання | товстих гілок, живих гілок, формування форми крони |
| Матеріал леза | сталь |
| Зріз | косий |
| Діаметр зрізу | 45 мм |
| Довжина | 680-1005 мм |
| Тип | секатор |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1.5 кг |
| Длина лезвия | 80 мм |
| Максимальный диаметр реза | 45 мм |
| Материал рукоятки | Металл |
| Общая длина | 1005 мм |
| Состояние | Новое |
| Твердость режущего лезвия | 65 HRC |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Дополнительные функции | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Телескопическая ручка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 380 ₴

