
Шлямбурный резец Ø68мм з адвптером SDS+ Ultra Дніпpo
627 ₴
- В наявності
- Код: KR-0068
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільцевий різець Dnipro-M Ultra 68 мм — насадка для перфоратора, яка використовується для просвердлювання ідеально круглих отворів. Твердосплавні різці коронки (8,3х5,7) дають змогу працювати з бетоном, цеглою та вапняком, а посилена основа гарантує стійкість кільцевого різця до навантажень. Для закріплення в перфораторі використовується хвостовик насадки SDS+.
| Лінійка | Ultra |
| Діаметр | 68 мм |
| Технічна характеристика | з адаптером SDS+ |
| Матеріал роботи | Бетон, цегла, вапняк |
| Розмір різця | 8.3х5.7 мм |
| Хвостовик | SDS+ |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 68 мм |
| Набір | Так |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Кількість в наборі | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
| Покриття робочої частини | Твердий сплав |
| Застосування коронки/пилки | Бетон, Залізобетон, Камінь, Цегла |
| Твердосплавна напайка | Да |
| Тип | Коронка цвіркуна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴





