
Секатор косий зріз Ø45мм, зубчатий механизм, телескопічні ручки 700-950мм, VERANO (71-836)
1 260 ₴
- Готово к отправке
- Код: 71-836
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дворучний секатор довжиною 700 мм призначений для професійного зрізання живих гілок при проріджуванні дерев, кущів. Верхнє ріжуче лезо з сталі 65Mn з PTFE покриттям проти налипання. Нижнє опорне лезо з сталі 65Mn хромоване.
Косий зріз діаметром до 45 мм. Подвійний зубчастий механізм лез працює як храповий механізм для посилення різу. Ручки алюмінієві, телескопічний механізм подовження, кнопкові фіксатори. Довжина секатора в розкладеному стані до 950 мм. Телескопічні ручки дозволяють дістатися у важкодоступні місця як горизонтально, так і вертикально. Універсальний інструмент дозволяє обрізати живі гілки дерев, кущів, а також використовувати при зборі врожаю фруктів.
Для обрізання живих гілок, товстих гілок, збір врожаю
- Матеріал ручки алюміній
- Матеріал леза сталь
- Зріз косий
- Особливість телескопічні ручки
- Діаметр зрізу 45 мм
- Довжина 700-950 мм
- Тип секатор
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verano |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1.36 кг |
| Общая длина | 950 мм |
| Максимальный диаметр реза | 45 мм |
| Материал рукоятки | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Дополнительные функции | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 260 ₴








