
Твердотопливный котел 12кВт, 150м², трубчаті колосніки ProTech (D Luxe ТТ-12с)
19 300 ₴
- В наявності
- Код: D Luxe ТТ-12с
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дровяні котли — тривалого горіння серії ТТ «D-Luxe» і ТТП «D-Luxe»
- Котел розроблений під основний тип палива — дрова, але ця особливість не виключає застосування інших видів палива. Обсяг разового завантаження паливом забезпечує тривалість робочого циклу від 8 до 16 год. За умови застосування як палива таких матеріалів, як-от брикети та вугілля енергоємність розового завантаження зростає в 1,5-3 рази.
- Всі котли цієї моделі мають збільшену (відносно котлів серії «економ» і «стандарт») глибину топкової камери на 11 см, що дало змогу застосовувати поліна більшої довжини та збільшило енергоємність розового завантаження на 14 і більше літрів (збільшивши тривалість робочого циклу на 2-3 години).
- Збільшена площа теплообміну через додавання водонаповнених труб у верхній частині теплообмінника на моделях без плити потужністю 15-30 кВт.
- Теплообмінник виготовлений із котлової сталі 4 мм. з комбінованими колосниками (чугінні + охолоджувальні), що дає змогу експлуатувати котел у закритих системах опалення з тиском до 3,0 атм.
- На котлах цієї серії можливе встановлення терморегулятора (Regulus RT-4 і аналоги) з правого та лівого боку, електричного ТЕНа (посадкова різь 2") з правого та лівого боку, а також блока автоматики з нагнітальним вентилятором.
- Також котли укомплектовані універсальними дверцятами з можливістю встановлення під праву та ліву руку та мають регулювання щільності замикання.
- Дверцята обладнані ущільнювальним керамічним шнуром, який забезпечує герметичність камери згоряння й не допускає потрапляння додаткового повітря, відповідно немає передпосилок для неконтрольованого процесу горіння;
- котли укомплектовані термометрами з заглибним термобаланом (точне зображення температури теплоносія) і укомплектовані ручками замикання дверей із термостійким полімерним покриттям (вникнення опіків).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protech |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 113 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Управління | Механічне |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 818 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 740 |
| Назва | Д Люкс (D Luxe) |
| Об'єм опалюваного приміщення | 375 м3 |
| Площа опалюваного приміщення | 150 м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 300 ₴




