
Магнітний фіксатор для зварювання "Стріла", 100х150 мм, кути 45°, 90°, 135° Technics (12-161)
200 ₴
- В наличии
- Код: 12-161
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Магнітні фіксатори дозволяють точно виставити кути в процесі проведення зварювальних робіт, монтажу сталевих конструкцій. Магнітні фіксатори будуть незамінні і для досвідчених зварювальників, і для початківців. Використовуються як елементи утримання деталей.
Дають можливість здійснювати процес зварювання одному робітникові. Для кріплення елементів в процесі різання, для запобігання падінню частин конструкції. Магнітні фіксатори значно скорочують час проведення операції і підвищують точність і якість зварювання. Кути 45°, 90°, 135°
Сила тяжіння: 12-161 - 23кг, 100х150 мм, кути 45°, 90°, 135°
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Technics |
| Страна производитель | Украина |
| Вид магнита | Постоянный |
| Максимальное удерживающие усилие | 23 кг |
| Масса | 0.9 кг |
| Состояние | Новое |
| Углы удерживания | 135°, 45°, 90° |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Толщина | 17 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Основные атрибуты | |
| Допустимая токовая нагрузка | 300 А |
| Магнитная клемма | Да |
| Обрезиненные ручки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴





