
Граблі металеві з ручкою, 20 зубів подовжених Hilfmann (H6422)
689 ₴
- В наличии
- Код: H6422
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Більшість садових робіт та робіт на газоні виконується граблями. Це незамінний інструмент, за допомогою якого можна не тільки збирати сміття, але й обробити ґрунт – виконати розпушування, розрівнювання й тощо. Щоб граблі не пошкодилися під час роботи, потрібно вибирати інструмент із якісних матеріалів. Якщо вам необхідний такий надійний і простий у використанні інструмент, рекомендуємо вибрати граблі Hilfmann H6422.
Граблі Hilfmann Z-6422 є штировими. Вони повністю виготовлені із міцного, але полегшеного металу. Він стійкий до корозії, деформації та механічних пошкоджень. Відмінною рисою даного інструменту є ручка. Вона має вигнуту форму, яка полегшує процес роботи. Вам не доведеться сильно згинатися під час обробки ґрунту чи інших робіт. Така ергономічна ручка сприяє надійному хвату і не дає інструменту вислизати з долонь. Такі граблі ідеально підходять для аерації та розрівнювання ґрунту, очищення газону та збору листя. Вага граблів становить лише 1,42 кг. Вам не доведеться витрачати багато сил на транспортування інструменту.
Особливості та переваги:
- Граблі є штировими та універсальними;
- Оснащені прямими гострими зубцями;
- Підходять для ґрунтових робіт та прибирання;
- Ергономічна ручка вигнутої форми;
- Граблі виготовлені з якісних матеріалів;
- Інструмент міцний та зносостійкий;
- Стійкі до корозії, УФ променів та перепаду температури;
- Надійне з'єднання елементів;
- Мають компактні розміри та невелику вагу;
- Легко обслуговувати, зберігати та транспортувати.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hilfmann |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 1.42 кг |
| Длина рукоятки | 1660 мм |
| Количество зубьев | 20 |
| Материал рабочей части | Металл |
| Материал рукоятки | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Грабли веерные |
| Ширина рабочей части | 420 мм |
- Цена: 689 ₴


