
Зварювальний апарат інверторний IGBT до Ø4mm, (працює під дощем) 160А, IGBT Dnipro-M ( SAB-16PW)
6 960 ₴
- В наличии
- Код: SAB-16PW
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення
Зварювальний інвертор Дніпpo ( SAB-258PW) здатний зварювати метали товщиною 1,2-10 мм і різати до 8 мм. Може працювати з мережевим кабелем довжиною до 200 м без втрати потужності, і з силовими зварювальними кабелями до 40 м, що підходить для роботи в місцях, віддалених від джерела живлення (на відповідній відстані).
Підвищений захист
Плата і всі контакти зварювального інвертора залиті компаундом, що гарантує ступінь захисту від вологи IP-23 і дозволяє ефективно, а головне безпечно працювати в умовах підвищеної вологості без ризику виходу з ладу електроніки та шкоди для оператора (наприклад, під дощем).
Контроль зварювального процесу
Дана модель має 4 функції для комфортної роботи:
- АntiStick – антизалипання електрода;
- HotStart – швидкий підпал дуги;
- ArcForce – посилення і стабілізація дуги при її розриві (до 15 мм);
- TermoControl – захист апарату від перегріву.
-
Зварювальні кабелі
В комплект входять кабелі обміднені. Також існує можливість підібрати кабелі із повністю мідною жилою.
WS-3216C - струмопровідна жила кабелів виготовлена з міді.
Характеристики
| Призначення | професійне |
| Максимальна споживана потужність | 6,15 кВА |
| Максимальна активна потужність | 4160 Вт |
| Діапазон регулювання струму | 20-160 А |
| Діаметр зварювального електрода | 1,6 - 4 мм |
| Тип електрода | сталь / чавун / нержавіюча сталь |
| Функції | AntiStick / HotStart(65В) / ArcForce / TermoControl/VRD |
| Робота без втрати потужності від | 130 В |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі | 35% (40°С) |
| Тип охолодження | примусове повітряне |
| Напруга мережі | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| ККД | 90% |
| Наявність транспортувальної ручки | є |
| Дисплей індикації сили струму | є |
| Клас радіочастотного обладнання | А (IEC 60974-10) |
| Вага | 3,8 кг |
| Габарити | 270х140х230 мм |
| Розміри роз'ємів | 10-25 мм |
| Клас захисту корпусу | IP23 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпром-М |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 3.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Коэффициент полезного действия | 90 % |
| Максимальная температура окружающей среды | 35 град. |
| Максимальный диаметр используемого электрода | 4 мм |
| Максимальный сварочный ток | 160 А |
| Минимальный диаметр используемого электрода | 1.6 мм |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Напряжение питания | 220 В |
| Степень защиты IP | 23 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Цена: 6 960 ₴




